LKSN2472MESZ
MFR.Part #
LKSN2472MESZ
JLCPCB Part #
C3724195
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.9A@120Hz 22mm 4700uF 47mm 56V ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS