UPW2A680MPD1TD
MFR.Part #
UPW2A680MPD1TD
JLCPCB Part #
C1590392
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 10mm 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 68uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS