B43508G2567M60
MFR.Part #
B43508G2567M60
JLCPCB Part #
C1607215
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
250V 30mm 30mm 560uF ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS