LKSN2152MESY
MFR.Part #
LKSN2152MESY
JLCPCB Part #
C1603619
Package
Plugin,D20xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1500uF 20mm 25mm 56V ±20% 插件,D20xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS