RNL1C681MDS1KX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RNL1C681MDS1KX
JLCPCB Part #
C1578895
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 16V 16mm 680uF 7A@100kHz 8mm 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL16mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS