LNC2G103MSEJBB
MFR.Part #
LNC2G103MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618648
Package
Bolt,D90xL123mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 123mm 31.8mm 400V 46.48A@10kHz 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL123mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS