LKSA2472MESC
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKSA2472MESC
JLCPCB Part #
C1606875
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.5A@120Hz 20mm 35mm 42V 4700uF ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS