LQSW6271MELA40
MFR.Part #
LQSW6271MELA40
JLCPCB Part #
C1584536
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.25A@120Hz 10mm 25mm 270uF 3000hrs@105℃ 40mm 420V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS