LKS2A222MESA
MFR.Part #
LKS2A222MESA
JLCPCB Part #
C1609576
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2.95A@120Hz 2200uF 25mm 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS