LKS2A222MESZ
MFR.Part #
LKS2A222MESZ
JLCPCB Part #
C1609575
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2.95A@120Hz 2200uF 22mm 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS