MABA013680KHS
MFR.Part #
MABA013680KHS
JLCPCB Part #
C3793450
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+100℃ 680nF 800V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS