LKS1K272MESA
MFR.Part #
LKS1K272MESA
JLCPCB Part #
C1650671
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 25mm 2700uF 35mm 80V ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS