LKS1K272MESB
MFR.Part #
LKS1K272MESB
JLCPCB Part #
C1608033
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.7A@120Hz 25mm 2700uF 30mm 80V ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS