LGX2W271MELB40
MFR.Part #
LGX2W271MELB40
JLCPCB Part #
C729641
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.33A@120Hz 10mm 270uF 30mm 40mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS