LNY2W822MSEH
MFR.Part #
LNY2W822MSEH
JLCPCB Part #
C1668087
Package
Bolt,D76.2xL170mm
Description
-40℃~+85℃ 170mm 2000hrs@85℃ 28.14A@10kHz 31.8mm 450V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL170mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS