LKS1E183MESB
MFR.Part #
LKS1E183MESB
JLCPCB Part #
C6079190
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 18000uF 25V 3.35A@120Hz 30mm 35mm ±20% Plugin,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS