LGL2G471MELB35
MFR.Part #
LGL2G471MELB35
JLCPCB Part #
C1582966
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.145A@50kHz 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 400V 470uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS