LKS1V183MESB
MFR.Part #
LKS1V183MESB
JLCPCB Part #
C6584752
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 18000uF 30mm 35V 4.05A@120Hz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS