UVY1J680MPD1TA
MFR.Part #
UVY1J680MPD1TA
JLCPCB Part #
C1594688
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 155mA@120Hz 3.5mm 63V 68uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS