LKG1V183MESBAK
MFR.Part #
LKG1V183MESBAK
JLCPCB Part #
C1610528
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 18000uF 30mm 35V 4.3A@120Hz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS