LKG1E183MESBAK
MFR.Part #
LKG1E183MESBAK
JLCPCB Part #
C7216294
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 18000uF 25V 3.4A@120Hz 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS