URS2G330MHD
MFR.Part #
URS2G330MHD
JLCPCB Part #
C5112074
Package
Plugin,D18xL21.5mm
Description
-40℃~+85℃ 18mm 2000hrs@85℃ 21.5mm 33uF 350mA@120Hz 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS