LGZ2W331MELC50
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGZ2W331MELC50
JLCPCB Part #
C3723544
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.38A@120Hz 10mm 20000hrs@105℃ 330uF 35mm 450V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS