UPJ1A561MPD6
MFR.Part #
UPJ1A561MPD6
JLCPCB Part #
C1583829
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 16mm 180mΩ 5000hrs@105℃ 560uF 565mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS