UPA1A682MHD
MFR.Part #
UPA1A682MHD
JLCPCB Part #
C1600678
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mm 2.346A@120Hz 25mm 5000hrs@105℃ 6800uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS