LGX2H271MELC40
MFR.Part #
LGX2H271MELC40
JLCPCB Part #
C7295665
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.42A@120Hz 10mm 270uF 35mm 40mm 5000hrs@105℃ 500V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS