UBY1V472MHL
MFR.Part #
UBY1V472MHL
JLCPCB Part #
C1586345
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+135℃ 16mm 20mΩ@100kHz 3.63A@100kHz 3000hrs@135℃ 35.5mm 35V 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS