LGN2D681MELZ40
MFR.Part #
LGN2D681MELZ40
JLCPCB Part #
C3721630
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.75A@120Hz 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 680uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS