USW1V100MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USW1V100MDD1TE
JLCPCB Part #
C1668990
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 10uF 35V 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS