LGU2F331MELC
MFR.Part #
LGU2F331MELC
JLCPCB Part #
C3721644
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.33A@120Hz 10mm 27mm 3000hrs@105℃ 315V 330uF 35mm ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS