LKG1H222MESYAK
MFR.Part #
LKG1H222MESYAK
JLCPCB Part #
C1602460
Package
Plugin,D20xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.85A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 20mm 2200uF 30mm 50V ±20% 插件,D20xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS