MAL219377181E3
MFR.Part #
MAL219377181E3
JLCPCB Part #
C3723911
Package
Plugin,D35xL27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.36A@100Hz 10mm 180uF 27mm 35mm 450V 480mΩ@100Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS