LGU2E561MELA
MFR.Part #
LGU2E561MELA
JLCPCB Part #
C1582617
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.7A@50kHz 250V 25mm 3000hrs@105℃ 45mm 560uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS