UWX0G221MCL1GB
MFR.Part #
UWX0G221MCL1GB
JLCPCB Part #
C1984916
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 220uF 4V 5.4mm 6.3mm 96mA@120Hz ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS