LGU2C561MELA
MFR.Part #
LGU2C561MELA
JLCPCB Part #
C1590492
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 1.67A@120Hz 10mm 160V 25mm 3000hrs@105℃ 30mm 560uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS