B43501C2687M60
MFR.Part #
B43501C2687M60
JLCPCB Part #
C1607331
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
250V 25mm 45mm 680uF ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS