LNC2W332MSEHBN
MFR.Part #
LNC2W332MSEHBN
JLCPCB Part #
C1617878
Package
Bolt,D76.2xL88mm
Description
-40℃~+85℃ 15.5A@120Hz 31.8mm 3300uF 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 88mm ±20% 螺栓,D76.2xL88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS