UVK1H101MPD
MFR.Part #
UVK1H101MPD
JLCPCB Part #
C1498230
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 2000hrs@85℃ 260mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS