LGN2Z681MELY45
MFR.Part #
LGN2Z681MELY45
JLCPCB Part #
C1602318
Package
Plugin,D20xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180V 2.55A@50kHz 20mm 3000hrs@105℃ 45mm 680uF ±20% 插件,D20xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS