URS0J470MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS0J470MDD1TD
JLCPCB Part #
C1587467
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 150mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS