UBT2W330MHD
MFR.Part #
UBT2W330MHD
JLCPCB Part #
C724874
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 16mm 31.5mm 33uF 450V ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS