LGL2G561MELC30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGL2G561MELC30
JLCPCB Part #
C1580528
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.3738A@50kHz 2000hrs@105℃ 30mm 35mm 400V 560uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS