LGJ2W680MELA20
MFR.Part #
LGJ2W680MELA20
JLCPCB Part #
C1603286
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 20mm 25mm 3000hrs@105℃ 450V 670mA@120Hz 68uF ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS