UVR1E101MED1TA
MFR.Part #
UVR1E101MED1TA
JLCPCB Part #
C1580213
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100uF 190mA@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 5mm 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS