LLG2C222MELC35
MFR.Part #
LLG2C222MELC35
JLCPCB Part #
C1609502
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 160V 2000hrs@85℃ 2200uF 35mm 35mm 7.17A@50kHz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS