LAKW6101MELA30
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAKW6101MELA30
JLCPCB Part #
C1602547
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 420V 793.5mA@10kHz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS