LNK2W472MSEH
MFR.Part #
LNK2W472MSEH
JLCPCB Part #
C3813452
Package
Bolt,D76.2xL115mm
Description
-25℃~+85℃ 115mm 15.1A@120Hz 31.8mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS