UVZ1J220MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ1J220MDD
JLCPCB Part #
C433315
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 11mm 22uF 2mm 5mm 63V 71mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS