PTVS58VS1UR,115
MFR.Part #
PTVS58VS1UR,115
JLCPCB Part #
C272849
Package
SOD-123W
Description
-55℃~+150℃ 1 1nA 4.3A 400W 58V 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123W ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS