MM5Z6V8T5GF
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
MM5Z6V8T5GF
JLCPCB Part #
C3735620
Description
1 Independent 2uA@4V 300mW 6.66V~6.94V 6.8V ±2% SOD-523 Zener Diodes ROHS